پارچه غواصی

پارچه غواصی با استفاده از الیاف مصنوعی ساخته شده و به صورت ساده و طرح دار عرضه می شود. این پارچه از طول و عرض حالت کشی دارد و برای دوخت لباس ورزشی به کار می رود. الیاف پارچه حالت کشسانی و خنک دارد به همین دلیل گزینه بسیار گزینه بسیار مناسبی برایی لباس های ورزشی محسوب می شود.

(بیشتر…)

پارچه ملانژ

پارچه ملانژ در واقع ترکیبی از الیاف طبیعی و مصنوعی است .کیفیت پارچه ملانژ معمولا به درصد ترکیب این دو باز میگردد و معمولا به صورت 60 به 40 است. 60 درصد پنبه و 40 درصد الیاف مصنوعی.

پارچه ملانژ معمولا دارای رنگ های طوسی با درجه هایی از روشن تا تیره می باشد . ولی در حقیقت تمام ماجرای رنگ بندی ملانژ در رنگ طوسی خلاصه نمیشود و میتوان پارچه های ملانژ را رنگی هم داشت . اما رنگی که سطح پارچه بخاطر همان نایکنواختی که در ابتدای مطلب اشاره کردیم رنگی نا یکنواخت از الیاف را دارد و رنگ یک دست و صاف را ندارد. و همچنین میتوان در بافت پارچه های ملانژ از نخ های رنگی دیگری هم استفاده کرد که در آخر پارچه ای راه راه داشت .

(بیشتر…)

قیمت و خرید لباس ورزشی باشگاه فوتبال مردانه،زنانه،بچگانه

قیمت و خرید لباس ورزشی باشگاه فوتبال مردانه،زنانه،بچگانه

تولیدی و فروشگاه ورزشی ورزش گسترعرضه کننده انواع لوازم ورزشی،هواداری و لباس ورزشی فوتبال مردانه زنانه،بچه گانه با بهترین کیفیت و ضمانت میباشد.

(بیشتر…)